Seznam produktů značky VINOPA

Vinařství rodiny Veselých Vinopa Rakvice se zabývá pěstováním, výrobou a prodejem vín z vlastní produkce. Hospodaří na 25 ha vinic ve vinařské oblasti Velkopavlovická, kde se pěstují odrůdy Chardonnay, Muškát Moravský, Tramín kořenný, Sauvignon, Ryzlink rynský, Veltlínské zelené a Zweigeltrebe.

Vinařství rodiny Veselých Vinopa Rakvice

 

Naše rodinná firma sídlí v tradiční vinařské obci Rakvice, která se rozprostírá v srdci naší největší vinařské oblasti s názvem Velkopavlovická. Obec leží v tom nejjižnějším koutě jižní Moravy asi 40 km jihovýchodně od Brna, v těsném sousedství Lednicko-valtického areálu. Její viniční tratě mají jihozápadní a jižní svahy omývané na podzim teplými větry, urychlujícími zrání hroznů na keřích dobře živených na hlinitých půdách. Vhodné klimatické podmínky, ale i půdní složení umožňují docílit velmi dobré cukernatosti a aroma hroznů, jako základu pro výrobu kvalitního vína. Bohatá tradice vinařství v obci sahá daleko do historie. 

Vinařství rodiny Veselých Vinopa Rakvice se zabývá pěstováním, výrobou a prodejem vín z vlastní produkce. Hospodaří na 25 ha vinic, kde se pěstují odrůdy Chardonnay, Muškát Moravský, Tramín kořenný, Sauvignon, Ryzlink rynský, Veltlínské zelené a Zweigeltrebe.

Existuje 8 produktů.

Zobrazení 1-8 z 8 položek