Pojďte s námi na skrz jižní Moravou!

Právě jste objevil/a něco velkého! :-) Prozradíme Vám malé tajemství s velkým potenciálem...Již brzy spouštíme krásný projekt plný chutí a vůně jihomoravského vína. Budete moct ochutnat vína, která stěží seženete, a která jsou jedinečná tím, že jsou z rodinných a drobných vinařství, od starých mistrů vinařů i mladých nadšenců s úspěšnou budoucností. To vše jsme pro Vás zařídili, aby jste již brzy mohli poznávat pravou jižní Moravu plnými doušky přímo z Vašeho domova, ať už bydlíte kdekoliv po České republice nebo na Slovensku. Tento projekt se co nevidět spustí a budeme rádi, když u toho budete s námi!

Portfólio našich vinařů na e-shopu se brzo rozroste a nabídneme Vám kompletní informace o vinařích, jejich vínech, vinařstvích i akcích, kde je můžete zastihnout a třeba jim pochválit jejich výtvory, které Vám u nás na e-shopu svinoteka.cz zprostředkujeme a představíme. 

Tento projekt je pro všechny milovníky vína, kteří se u něho rádi pozastaví, nebo také pro party přátel, co rády objevují něco nového a víno patří mezi jejich věrnou zálibu :-)

Buďte u toho první - odebírejte novinky a užijte si výhodných nabídek a informací o tomto projektu. (dole na naší stránce stačí vyplnit Váš e-mail, nebo se registrovat a potvrdit odběr novinek)

Vínu zdar!